"Podaj dalej" - wyniki konkursu

Zakończył się Szkolny Konkurs Walentynkowy
„Podaj dalej”…

co oznacza, że trzecia w kolejności klasa oddała swoje serduszko!

Konkurs miał na celu trochę Was rozbawić i oderwać od pandemicznej rzeczywistości, ale przede wszystkim przypomnieć, że jako klasa jesteście ważną grupą społeczną,  która powinna  utrzymywać ze sobą fajne, pozytywne relacje.  Mieliście też pamiętać, że każdy jej członek jest ważny, potrzebny i niezastąpiony.

Pomimo tego, że nagrody, jak sami mówiliście, były kuszące, do konkursu przystąpiły jedynie trzy klasy i to one otrzymają, równorzędną, pierwszą nagrodę!

Podaj dalej

Gratulujemy klasom:  Ia, IIaP i IIcP

za mobilizację, integrację, cudne pomysły i  piękne zdjęcia!!!

Te trzy klasy będą miały zorganizowane ognisko, mają też prawo do przełożenia dowolnego sprawdzianu oraz do trzech dni bez pytania, sprawdzianów oraz prac domowych!

Nagrodę klasa może wykorzystać w tym lub następnym roku szkolnym po uprzedzeniu wychowawcy!

Gratulacje!