Rada pedagogiczna II Liceum Ogólnokształcącego
w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie
w roku szkolnym 2023/2024
Barbara Koronkiewicz – dyrektor szkoły, język rosyjski
Tomasz Choroszewski – wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy II b, język polski
Dorota Prokop – wychowawca klasy II c, język polski
Grzegorz Gołaszewski – wychowawca klasy IV a, język polski
Jolanta Wojczulis – język polski, warsztaty dziennikarskie, biblioteka szkolna
Ewa Jakubowicz – wychowawca klasy III a, język angielski
Katarzyna Nowakowska – Wojewnik – język angielski
Karolina Zofia Kozłowska – wychowawca klasy I a, język angielski
Angelika Kozłowska – język angielski
Radosław Lotkowski – wychowawca klasy I b, język angielski
Anna Sikora – wychowawca klasy III c, język niemiecki
Barbara Sadowska – język rosyjski
Wioleta Stachurska – język rosyjski
Marta Krysztofik – język francuski
Danuta Kaszlej – wychowawca klasy IV b, historia
Piotr Augustynowicz – wychowawca klasy II a, historia, historia i teraźniejszość
Wiktoria Papis – historia, wiedza o społeczeństwie
Agata Daniłowicz – wychowawca klasy I c, matematyka, fizyka
Hanna Suszyńska – matematyka (urlop dla poratowania zdrowia)
Iwona Kadaj – matematyka
Wioletta Waracka – matematyka
Elżbieta Sturgulewska – biologia
Agnieszka Renata Milanowska – biologia, matematyka
Cezary Michałowski – informatyka
Grzegorz Jacewicz – informatyka
Janusz Cichor – fizyka, informatyka
Bożena Potapowicz – wychowawca klasy IV c, fizyka, informatyka, matematyka
Teresa Gorajewska – podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie
Zbigniew Ryniewicz – wychowawca klasy II d, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Agnieszka Kuźma – wychowawca klasy I d, wychowanie fizyczne
Agnieszka Gromkowska – chemia (urlop dla poratowania zdrowia)
Wiesława Borowska – Gulan – chemia
Maria Daniłowicz – chemia
Dorota Rukścińska – chemia
Zbigniew Citko – religia rzymskokatolicka
ks. Mariusz Kozłowski – religia prawosławna
Halina Suchodolska – religia staroobrzędowa
Jolanta Kołakowska – wychowawca klasy III b, geografia, język angielski
Maria Kisielewska – język łaciński i kultura antyczna, lektorat języka łacińskiego i kultury antycznej
Lena Olechowska – muzyka
Ewa Perkowska – zajęcia rewalidacyjne
Dorota Winiewicz – pedagog szkolny
Mikołaj Litwińczuk – psycholog szkolny
Pracownicy administracji i obsługi
Agata Roszkowska – sekretarz szkoły
Anna Zyskowska – księgowa
Elżbieta Wawiórko – higienistka szkolna
Jadwiga Wnukowska – woźna
Agata Nowicka – woźna
Bogusław Romanowski – konserwator