Kolejne sukcesy humanistów z naszego liceum!

Tydzień temu otrzymaliśmy fantastyczną wiadomość, że dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego ,,Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim" organizowanego przez krakowską Fundację Underground we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim i Ministerstwem Edukacji Narodowej. W ten weekend trzydzieścioro najlepszych uczniów z całej Polski przystąpiło do zmagań finałowych. Po trwających dwa dni rozmowach z jurorami postanowiono nagrodzić uczestników pierwszym i trzecim miejscem oraz kilkoma wyróżnieniami. Wśród laureatów konkursu znaleźli się Ewa Chomiczewska (IIIa) oraz Dominik Pawłowicz (IIcG), którzy otrzymali wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Ewie i Dominikowi, którym udało się przejść przez kolejne etapy tych niełatwych zmagań i znaleźć się w gronie zwycięzców. Opiekunem naukowym Ewy i Dominika była pani Dorota Prokop.

Kaczmarski