Szanowni Państwo,

w zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez AXA Ubezpieczenia TUi R S.A za pośrednictwem Bezpieczny.pl. Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu II ze składką 42 zł.

W zakresie ochrony znajdują się:

• Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego (19 000 zł)
  • Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu (15 000 zł)
  • Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW (15 000 zł)
  • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby (30 zł / dzień)
  • Pobyt Ubezoieczonego w szpitalu w celu leczenia choroby trwającego min . 5 dni - 200 zł
  • Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych NNW (1 500 zł)
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW (1 500 zł)
  • Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego (1 000 zł)
  • Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW (2 000 zł)
  • Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowy,– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki)

Warunki NNW - szkolne - wariant 2